Szybki kontakt

    Produkcja

    Koordynator ds. wsparcia i planowania produkcji

    Firma Famag dynamicznie rozwija się, dlatego poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób do naszego zespołu. Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i dołącz do zespołu specjalistów, dla których pasją jest tworzenie opakowań.

    Miejsce pracy: Poniec

    Twoje zadania:

    • wsparcie w procesie zarządzania produkcją,
    • planowanie produkcji w oparciu o uzgodnione standardy,
    • współtworzenie harmonogramu produkcji,
    • opracowywanie raportów i dokumentacji związanych z procesem produkcyjnym i gotowym wyrobem.
    • monitorowanie dostępnych mocy produkcyjnych,
    • sprawdzanie zleceń produkcyjnych w oparciu o możliwości zapewnienia terminowości i jakości dostaw,
    • kontrola ilościowa wyprodukowanych produktów,
    • weryfikacja gospodarki magazynowej i stanów magazynowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • zdolności analityczne,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • umiejętności pracy w zespole,
    • dobra organizacja pracy,
    • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office,
    • rzetelność i skrupulatność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wsparcie całego zespołu FAMAG,
    • interesującą pracę w środowisku, które się rozwija,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • grupowe ubezpieczenie na życie,
    • udział w szkoleniach i spotkaniach integracyjnych.

    Jeśli szukasz możliwości rozwoju zawodowego i chcesz pracować w przyjaznej atmosferze – skontaktuj się z nami!

    Nie czekaj! Wyślij nam swoje zgłoszenie

      Dla Twoich produktów

      Najwyższej jakości opakowania dla branży
      przemysłowej i spożywczej.

      Sprawdź naszą ofertę opakowań