Szybki kontakt

    Biuro

    Opiekun Klienta w Dziale handlowym

    Firma Famag dynamicznie rozwija się oraz przybywa nam nowych Klientów, dlatego poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób do naszego zespołu.

    Jesteśmy wiodącym producentem opakowań dla branży przemysłowej i spożywczej. Famag od ponad 25 lat rozwija swoją działalność, zdobywając zaufanie kolejnych Partnerów biznesowych.

    Jeśli chcesz być częścią zespołu, który tworzy opakowania przyszłości, aplikuj do nas.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • praca w biurze w stałych godzinach od 8:00 do 16:00,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
    • wsparcie całego zespołu Famag, który chętnie odpowie na każde Twoje pytanie,
    • interesującą pracę z ludźmi, dla których jest ona pasją,
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia, dzięki czemu zwiększysz swój potencjał,
    • grupowe ubezpieczenie na życie, ponieważ troszczymy się o tych, którzy z nami pracują,
    • udział w szkoleniach i spotkaniach integracyjnych pozwalających lepiej nam się poznać.

    Twoje zadania:

    • kompleksowa i oparta o najwyższe standardy obsługa dotychczasowych Partnerów,
    • ścisła współpraca z działem handlowym oraz działem logistyki,
    • utrzymywanie relacji posprzedażowych oraz opieka nad Klientem,
    • tworzenie dokumentacji handlowych,
    • pozyskiwanie i poszerzanie bazy Klientów w ścisłej współpracy z działem handlowym.

    Wymagane kompetencje:

    • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym, miłe widziana znajomość dodatkowego języka,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • elastyczność w działaniu,
    • kreatywność,
    • skoncentrowanie na realizację celów,
    • umiejętność organizacji pracy,
    • zdolność szybkiego uczenia się,
    • mile widziane zainteresowanie nowymi trendami w branży opakowań.

    Jeśli szukasz możliwości rozwoju zawodowego i chcesz pracować w przyjaznej atmosferze – dołącz do nas. Czekamy na Ciebie.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famag E.M. Krzyżaniak Spółka Jawna w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym oraz również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

    Nie czekaj! Wyślij nam swoje zgłoszenie

      Dla Twoich produktów

      Najwyższej jakości opakowania dla branży
      przemysłowej i spożywczej.

      Sprawdź naszą ofertę opakowań