Szybki kontakt

    Biuro

    Specjalista ds. Zakupów

    Nowoczesne opakowania tworzą wyjątkowi ludzie. Famag jest wiodącym producentem rozwiązań dla branży przemysłowej i spożywczej.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób do naszego zespołu na stanowisko Specjalista ds. Zakupów.

    Miejsce pracy: Poniec

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja zakupów na potrzeby firmy.
    • Kształtowanie i systematyczna analiza zapasów magazynowych oraz materiałów produkcyjnych.
    • Zapewnianie terminowości dostaw.
    • Monitorowanie i optymalizacja parametrów zakupowych.
    • Aktywna współpraca z dostawcami oraz ich ocena.
    • Negocjacje warunków handlowych z kontrahentami.
    • Ciągła weryfikacja nowości na rynku.
    • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.
    • Proponowanie i inicjowanie zmian optymalizujących pracę.
    • Raportowanie o wynikach.

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Wykształcenie wyższe, kierunkowe.
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania profesjonalnych relacji biznesowych z dostawcami.
    • Wiedza z zakresu prowadzenia negocjacji.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
    • Umiejętność organizacji pracy własnej.
    • Zaangażowanie, terminowość, dokładność oraz samodzielność w działaniu.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej.
    • Chęć rozwoju i aktywna postawa.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku.
    • Wsparcie całego zespołu.
    • Interesującą pracę z ludźmi, dla których jest ona pasją.
    • Możliwość rozwoju zawodowego, dzięki czemu zwiększysz swój potencjał.
    • Grupowe ubezpieczenie na życie, ponieważ troszczymy się o tych, którzy z nami pracują.
    • Udział w szkoleniach i spotkaniach integracyjnych pozwalających lepiej nam się poznać.

    Stawiamy na pracę zespołową oraz rozwój pracowników. Jeśli poszukujesz miejsca, w którym rozwiniesz skrzydła – dołącz do nas! Czekamy na Ciebie.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famag E.M. Krzyżaniak Spółka Jawna w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym oraz również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

    Nie czekaj! Wyślij nam swoje zgłoszenie

      Dla Twoich produktów

      Najwyższej jakości opakowania dla branży
      przemysłowej i spożywczej.

      Sprawdź naszą ofertę opakowań