Szybki kontakt

vario-pack family

Opakowania skrojone na miarę!

VARIO-PACK FAMILY™ daje nieograniczone możliwości tworzenia wyjątkowych rozwiązań wyróżniających produkt na półce. Dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi, przyciąga uwagę i zachęca do zakupu. To więcej niż opakowanie do warzyw i owoców.        VARIO-PACK FAMILY™ jest jak idealnie skrojony garnitur czy sukienka – dodaje uroku i eksponuje produkt.

 Tworząc opakowania dbamy, by produkt z półki trafił na stoły w wielu domach.

WIN-PACK™

Rozwiązanie, które doskonale wyeksponuje świeże produkty. Opakowanie to cichy ambasador Twojej marki. Wyraża więcej niż mogłoby się wydawać.

NOVO-PACK™

Doskonałe połączenie przestrzeni marketingowej i kolorowej siatki. Różne warianty dają możliwość kreowania wyjątkowych opakowań do warzyw i owoców.

novo-pack owoce warzywa

40% mniej plastiku, mniej plastiku, ochrona środowiska, ekologiczne opakowania

40% mniej plastiku w opakowaniu!

Łączy nas troska o środowisko i inwestujemy w proekologiczne rozwiązania. Jesteśmy odpowiedzialnym producentem, dlatego opracowaliśmy opakowanie o zmniejszonej ilości plastiku, przy zachowaniu najwyższej jakości. Wszystkie nasze rozwiązania w 100% podlegają recyklingowi. Dzięki segregacji mogą otrzymać drugie życie. Już dzisiaj zacznij myśleć o przyszłości swojej i kolejnych pokoleń. W ekologii chodzi o coś więcej.

Dla Twoich produktów

Najwyższej jakości opakowania dla branży
przemysłowej i spożywczej.

Sprawdź naszą ofertę opakowań