Szybki kontakt

ama-net siatka do paletyzacji

Inteligentna siatka do paletyzacji

Wiele lat badań, testów i prac nad udoskonaleniem produkowanych wyrobów pozwoliły stworzyć najmocniejszą siatkę do paletyzacji. Tak powstała AMA-NET™ – najlepsza dostępna na rynku siatka do zabezpieczania transportowanych produktów. Prawie niewidoczna, jednak odgrywa istotną rolę. Twoje produkty zasługują na najlepszą ochronę.

AMA-NET™ nie ma sobie równych

kolorowa siatka do paletyzacji, siatka do paletyzacjia, siatka do paletowania, AMA-NET, amanet, ama-net, owijanie palet, transport, siatka do produktów świeżych transport, mesh, net, pallet net, pallet mesh, palletizing, warehouse, fresh food, transport, magazynowanie, świeże produkty, owoce i warzywa, fruit and vegetables, producent siatki do paletyzacji, manufacturer of pallet net

AMA-NET™ łączy najwyższej jakości surowce, zaawansowaną technologię i unikatowy proces produkcji. To dziesiątki cienkich włókien, które w połączeniu tworzą najmocniejszą siatkę na rynku. Dzięki swojej strukturze utrzymuje ładunek we właściwej pozycji. AMA-NET™ to zaawansowany technologicznie produkt zapewniający najlepszą wydajność.

Jesteśmy jedynym polskim producentem kolorowej siatki do paletyzacji. Zaawansowany skład surowcowy pozwolił opracować produkt dopasowujący się do owijanego towaru. AMA-NET™ to najmocniejsza siatka na rynku z tak małą gramaturą. Wykorzystywane technologie pozwalają na zastosowanie ochrony UV w tej markowej siatce do paletyzacji. Wychodzimy poza schematy.

kolorowa siatka do paletyzacji, siatka do paletyzacjia, siatka do paletowania, AMA-NET, amanet, ama-net, owijanie palet, transport, siatka do produktów świeżych transport, mesh, net, pallet net, pallet mesh, palletizing, warehouse, fresh food, transport, magazynowanie, świeże produkty, owoce i warzywa, fruit and vegetables

Dla Twoich produktów

Najwyższej jakości opakowania dla branży
przemysłowej i spożywczej.

Sprawdź naszą ofertę opakowań