Szybki kontakt


  Inteligentna siatka do paletyzacji

  Wiele lat szczegółowych badań, testów i prac nad udoskonaleniem produkowanych wyrobów pozwoliły stworzyć najmocniejszą siatkę do paletyzacji. Tak powstała najlepsza dostępna na rynku siatka EFFI-NET™ do zabezpieczania transportowanych produktów. Prawie niewidoczna, jednak odgrywa istotną rolę. W czasie przewożenia towary wymagają szczególnej ochrony. Nasi eksperci wykorzystali do osiągnięcia tego celu całą swoją wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu powstało opakowanie spełniające oczekiwania naszych Partnerów. Z satysfakcją sprostaliśmy kolejnemu wyzwaniu, jakim jest najlepsza ochrona dla produktów.

  EFFI-NET™ nie ma sobie równych

  Najwyższej jakości surowce – Siatka EFFI-NET™

  Najwyższej jakości surowce – Siatka EFFI-NET™

  Nasza siatka do paletyzacji dla przemysłu łączy najwyższej jakości surowce, zaawansowaną technologię i unikatowy proces produkcji. To dziesiątki cienkich włókien, które w połączeniu tworzą najmocniejszą siatkę na rynku. Dzięki swojej strukturze utrzymuje ładunek we właściwej pozycji. Siatka EFFI-NET™ to zaawansowany technologicznie produkt zapewniający najlepszą wydajność w procesie magazynowania i transportu towarów. Logistyka odgrywa kluczową rolę w nowoczesnym przemyśle. Aby sprostać najwyższym standardom, warto sięgać po profesjonalne rozwiązania. Wysoka jakość idzie w parze z funkcjonalnością. Wdrażamy do produkcji projekty, które zostały stworzone dzięki doskonałej znajomości branży. Wykorzystaliśmy wiedzę i doświadczenie, a także nowoczesne maszyny i technologię. Cały czas stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, aby osiągnąć doskonałość w  naszej branży.

   

  Zaawansowana technologicznie kolorowa siatka do paletyzacji

  Zaawansowana technologicznie kolorowa siatka do paletyzacji

  Jesteśmy jedynym polskim producentem kolorowej siatki do paletyzacji. Zaawansowany sposób użycia surowców pozwolił opracować produkt dopasowujący się do owijanego towaru. To najmocniejsza siatka na rynku z tak małą gramaturą. Wykorzystywane technologie pozwalają na zastosowanie ochrony UV w tej markowej siatce do paletyzacji. Przewożąc produkty, wymagające szczególnej ochrony przed promieniowaniem słonecznym, warto wybrać zabezpieczenie, jakie oferuje kolorowa siatka do paletyzacji. Dzięki temu wysoka jakość oraz unikalne cechy produktu pozostaną niezmienione. Eksperci z naszego zespołu, przygotowując innowacyjne opakowania, zawsze starają się wychodzić poza schematy. W ten sposób dostarczają rozwiązania, które w pełni odpowiadają najwyższym wymaganiom.

   

  Proekologiczna siatka do paletyzacji dla przemysłu

  Proekologiczna siatka do paletyzacji dla przemysłu

  Działamy w poszanowaniu środowiska naturalnego i dlatego nasze wysiłki zmierzają do opracowania technologii, która będzie przyjazna dla środowiska. Siatka do paletyzacji dla przemysłu została skonstruowana z materiałów, które można w 100 proc. poddać recyklingowi. Dzięki temu odzyskujemy surowce wtórne, które mogą być ponownie przetwarzane i wykorzystane do dalszej produkcji. Proekologiczne działania przynoszą korzystne rezultaty i są najlepszą inwestycją w przyszłość.

   

  Interesują Cię produkty Famag?

  Zadaj nam dowolne pytanie.
  Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z naszym doradcą.

  Wyślij