Szybki kontakt

Inteligentna siatka do paletyzacji

Wiele lat badań, testów i prac nad udoskonaleniem produkowanych wyrobów pozwoliły stworzyć najmocniejszą siatkę do paletyzacji. Tak powstała najlepsza dostępna na rynku siatka do zabezpieczania transportowanych produktów. Prawie niewidoczna, jednak odgrywa istotną rolę. Twoje produkty zasługują na najlepszą ochronę.

Siatka, która nie ma sobie równych

kolorowa siatka do paletyzacji, siatka do paletyzacjia, siatka do paletowania, AMA-NET, amanet, ama-net, owijanie palet, transport, siatka do produktów świeżych transport, mesh, net, pallet net, pallet mesh, palletizing, warehouse, fresh food, transport, magazynowanie, świeże produkty, owoce i warzywa, fruit and vegetables, producent siatki do paletyzacji, manufacturer of pallet net

Nasza siatka do paletyzacji łączy najwyższej jakości surowce, zaawansowaną technologię i unikatowy proces produkcji. To dziesiątki cienkich włókien, które w połączeniu tworzą najmocniejszą siatkę na rynku. Dzięki swojej strukturze utrzymuje ładunek we właściwej pozycji. Siatka produkcji Famag to zaawansowany technologicznie produkt zapewniający najlepszą wydajność.

Jesteśmy jedynym polskim producentem kolorowej siatki do paletyzacji. Zaawansowany skład surowcowy pozwolił opracować produkt dopasowujący się do owijanego towaru. To najmocniejsza siatka na rynku z tak małą gramaturą. Wykorzystywane technologie pozwalają na zastosowanie ochrony UV w tej markowej siatce do paletyzacji. Wychodzimy poza schematy.

kolorowa siatka do paletyzacji, siatka do paletyzacjia, siatka do paletowania, AMA-NET, amanet, ama-net, owijanie palet, transport, siatka do produktów świeżych transport, mesh, net, pallet net, pallet mesh, palletizing, warehouse, fresh food, transport, magazynowanie, świeże produkty, owoce i warzywa, fruit and vegetables

Dla Twoich produktów

Najwyższej jakości opakowania dla branży
przemysłowej i spożywczej.

Sprawdź naszą ofertę opakowań