Szybki kontakt


  deco family, decofamily, taśma do worków raszlowych, tasiemka do worków raszlowych, banderola do owoców, banderola do warzyw i owoców, banderola do warzyw, siatka i banderola do owoców, rękaw z banderolą, cytryny banderola, pomarańcze banderola, ziemniaki banderola, mono banderola, jednomateriałowa banderola, PE banderola, LDPE banderola, LDPE folia, mono folia, druk fleksograficzny folia, banderola z nadrukiem, giro, jasa, jasa banderola, produkt polski, flaga polski, oznaczenie kraju pochodzenia, raschel tape, raschel ribbon, fruit band, vegetable and fruit band, vegetable band, fruit net and band, band band, lemon band, band oranges, band band, mono band band , single-material band, PE band, LDPE band, LDPE foil, mono foil, flexographic printing foil, printed band, giro, jasa, band, Polish product, Polish flag, country of origin indication,

  Najlepsza ozdoba dla produktów – banderola do opakowań

  Świeże warzywa i owoce potrzebują wyjątkowej ozdoby. Pozwól zachwycać klientów, dodając taśmy lub banderole do owoców. Mnogość wzorów i barw zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Produkty opakowane w banderole zyskują dodatkowe walory estetyczne i zainteresowanie klientów. Pozwalają doskonale wyeksponować towar. Świeżość i kolor owoców najwyższej jakości to cechy, które taśmy i banderole doskonale podkreślają. Budują zaufanie do produktu i pozwalają czerpać satysfakcję z wyboru.

  DECO FAMILY™  stanowi atrakcyjną oprawę dla Twoich owoców i warzyw, realizując również funkcję informacyjną i wizerunkową.

  Banderola do warzyw i owoców – DECO-BAND™

  Banderola do warzyw i owoców – DECO-BAND™

  DECO-BAND™ w połączeniu z siatką tworzą bardzo efektowne rozwiązanie wyróżniające produkt. Opakowanie to cichy ambasador marki. Nasze banderole do warzyw i owoców zwracają na siebie uwagę. Merytoryczne informacje umieszczone na powierzchni marketingowej pozwolą zorientować się klientowi, jak wartościowy produkt wybiera. Dzięki profesjonalizmowi i ogromnej wiedzy powstają doskonałe banderole do owoców i warzyw, zadowalające wymagających konsumentów.

  Taśma do worków raszlowych – DECO-TAPE™

  Taśma do worków raszlowych – DECO-TAPE™

  Taśma DECO-TAPE™ ozdobi każdy worek raszlowy i stworzy atrakcyjne opakowanie dla warzyw i owoców. Dodatkowo jest to doskonała powierzchnia do umieszczenia najważniejszych informacji o firmie i produkcie. Dzięki unikatowej konstrukcji perfekcyjnie eksponuje towar i przekazuje treści.

  Banderola do opakowań w zgodzie z zasadą 3R

  Banderola do opakowań w zgodzie z zasadą 3R

  Warto kierować się regułami, które korzystnie wpływają na przyszłość. 3R to prosta zasada świadomego podejścia do surowców i energii. Dzięki stosowaniu zasady 3R zrównoważony rozwój przestaje być teorią. Dbamy o przyrodę i zasoby naturalne. W celu zmniejszenia produkcji odpadów wprowadziliśmy w praktykę zasadę 3R, która oznacza: redukcję ilości odpadów (reduce), ponowne ich użycie (reuse) i przetwarzanie surowców (recycle). Doskonałą odpowiedzią na potrzebę ograniczenia ilości odpadów jest banderola do opakowań owoców i warzyw. Minimalne zużycie granulatu jest wyrazem prawdziwej troski o środowisko.

   

  Taśmy i banderole do warzyw w kombinacji z workiem raszlowym

  Taśmy i banderole do warzyw w kombinacji z workiem raszlowym

  Taśma DECO-TAPE™ ozdobi każdy worek raszlowy. To połączenie pozwala stworzyć atrakcyjne opakowanie warzyw lub owoców. Taśma jest uniwersalną powierzchnią do umieszczenia precyzyjnych informacji o firmie i produkcie. Konstruktorom opakowania przyświecała idea redukcji surowców, wykorzystanych w produkcji opakowania, do koniecznego minimum. Taśma lub banderola do opakowań w kombinacji z workiem raszlowym dale ogromne oszczędności. Jednocześnie zachowuje najważniejsze cechy produktu. Świeżość oraz doskonała jakość owoców i warzyw, dzięki przewiewnej siatce, utrzymuje się wystarczająco długo. Nawet duże ilości towaru mogą być magazynowane, transportowane i eksponowane na półce w tym samym opakowaniu. Dążenie do perfekcji w tworzeniu opakowań to nasza pasja. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty.

   

  Dla Twoich produktów

  Najwyższej jakości opakowania dla branży
  przemysłowej i spożywczej.

  Sprawdź naszą ofertę opakowań