Szybki kontakt


  Siatka EFFI-BALE™ dla prawdziwych profesjonalistów

  Tylko siatka do bel marki EFFI-BALE™ jest gwarancją najlepszej metody transportu i przechowywania balotów. Dzięki temu rozwiązaniu rolnik oszczędza czas oraz cieszy się bezproblemowym belowaniem. Optymalizacja procesów produkcji w przemyśle i rolnictwie traktujemy priorytetowo. Nasi eksperci wykorzystują wiedzę i doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Jednym z nich jest siatka owijania bel, ułatwiająca transport i magazynowanie siana oraz słomy.

  Niezawodna siatka do bel dla najbardziej wymagających

  Poznaj naszą bezkonkurencyjną nowość! Siatka EFFI-BALE PLUS™

  Poznaj naszą bezkonkurencyjną nowość! Siatka EFFI-BALE PLUS™

  Z sektorem rolniczym jesteśmy związani od ponad 30 lat, zatem bardzo dobrze znamy potrzeby tej branży. Wiele lat badań i testów technologów Famag pozwoliły nam podjąć wyzwanie, które zaowocowało stworzeniem najwyższej jakości rozwiązania dla Rolników. Siatka do bel EFFI-BALE PLUS™ oznacza zwiększoną odporność na zerwania i ochronę antygrzybiczną. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii nowa wersja siatki EFFI cechuje się dużo większą rozciągliwością, jak i lepszym przyleganiem do beli. Siatka jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz atmosferyczne, jednocześnie doskonale przylega do krawędzi beli. Nowa siatka EFFI-BALE PLUS™ została skonstruowana aby oferować jak najwięcej korzyści!  

  Rozwiązanie idealne dla nowoczesnego rolnictwa

  Rozwiązanie idealne dla nowoczesnego rolnictwa

  Znając potrzeby rolnictwa, stworzyliśmy najwyższej jakości rozwiązania. Było to możliwe dzięki zastosowaniu najnowszej technologii. W procesie produkcji wykorzystujemy surowce zapewniające maksymalną wytrzymałość oraz ochronę przed promieniowaniem UV. Siatka do balotów została skonstruowana  w sposób dający możliwie najwięcej korzyści. Jest wytrzymała na zrywanie i doskonale przylega do krawędzi bal. Połączenia między wątkiem a osnową gwarantuje doskonałe naciągnięcie siatki od jednego brzegu do drugiego.

   

  Siatka EFFI-BALE™ gwarantuje sprawne belowanie plonów

  Siatka EFFI-BALE™ gwarantuje sprawne belowanie plonów

  Siatka EFFI-BALE™ dla rolnictwa sprawdzi się doskonale do belowania każdego rodzaju zbioru oraz jest odpowiednia do wszystkich typów pras. Produkowana przez nas siatka do balotów zapewnia maksymalną wydajność i ochronę w każdych warunkach, by Twój Klient był w pełni zadowolony z wyboru naszych produktów. Konstruktorzy wykorzystali posiadaną wiedzą i doświadczenie do stworzenia doskonałych rozwiązań dla rolnictwa. Praktyka i doświadczenie stawiają nas w pozycji eksperta w dziedzinie opakowań. Korzystając z tych zasobów oraz z nowoczesnego parku maszynowego realizujemy nawet najśmielsze wizje. Nieustannie rozwijamy możliwości i wydajność.

  Siatka do owijania bel przynosi konkretne korzyści

  Siatka do owijania bel przynosi konkretne korzyści

  W transporcie ogromne znaczenie ma regularny kształt i równa powierzchnia balotów. Tradycyjny sznurek nie daje takiego efektu. Dlatego warto zastąpić klasyczne sposoby nowoczesnymi rozwiązaniami. Siatka do owijania bel gwarantuje regularny, zaokrąglony kształt. Dodatkowo powierzchnia na całej długości balotu jest wyrównana i gładka. Tak przygotowane baloty są znacznie lepiej zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wchłaniają znacznie mniejsze ilości wilgoci i nie tracą na jakości. Używanie siatki to także oszczędność czasu pracy i energii. Sianokiszonka, lucerna lub słoma mogą być owijane mniejszą ilość razy.

  Proekologiczne rozwiązania w produkcji – Siatka EFFI-BALE™

  Proekologiczne rozwiązania w produkcji – Siatka EFFI-BALE™

  Dzięki optymalizacji procesów produkcji oszczędzamy czas i energię. Działania na dużą skalę potęgują osiąganie korzyści. Realizację projektów opieramy na strategii proekologicznej. Rozwiązania dla rolnictwa, takie jak siatka EFFI-BALE™ są produkowane z certyfikowanych materiałów. Ograniczamy zużycie surowców, co stawia nas w pozycji producenta wspierającego środowisko naturalne. Wszystkie opakowania nadają się w 100 proc. do recyklingu. Odzyskiwanie surowców sprzyja ochronie ekosystemu.

  Interesują Cię produkty Famag?

  Zadaj nam dowolne pytanie.
  Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z naszym doradcą.

  Wyślij