Szybki kontakt


  Siatka EFFI-BALE™ dla prawdziwych profesjonalistów

  Tylko siatka do bel marki EFFI-BALE™ jest gwarancją najlepszej metody transportu i przechowywania balotów. Dzięki temu rozwiązaniu rolnik oszczędza czas oraz cieszy się bezproblemowym belowaniem. Optymalizacja procesów produkcji w przemyśle i rolnictwie traktujemy priorytetowo. Nasi eksperci wykorzystują wiedzę i doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Jednym z nich jest siatka owijania bel, ułatwiająca transport i magazynowanie siana oraz słomy.

  Niezawodna siatka do bel dla najbardziej wymagających

  Rozwiązanie idealne dla nowoczesnego rolnictwa

  Rozwiązanie idealne dla nowoczesnego rolnictwa

  Znamy potrzeby rolnictwa, dlatego stworzyliśmy najwyższej jakości rozwiązanie. Było to możliwe dzięki zastosowaniu najnowszej technologii. W procesie produkcji wykorzystujemy surowce zapewniające maksymalną wytrzymałość oraz ochronę przed promieniowaniem UV. Siatka do balotów została skonstruowana  w sposób dający możliwie najwięcej korzyści. Jest wytrzymała na zrywanie i doskonale przylega do krawędzi bal. Połączenia między wątkiem a osnową gwarantuje doskonałe naciągnięcie siatki od jednego brzegu do drugiego.

   

  Siatka EFFI-BALE™ gwarantuje sprawne belowanie plonów

  Siatka EFFI-BALE™ gwarantuje sprawne belowanie plonów

  Siatka EFFI-BALE™ dla rolnictwa sprawdzi się doskonale do belowania każdego rodzaju zbioru oraz jest odpowiednia do wszystkich typów pras. Produkowana przez nas siatka do balotów zapewnia maksymalną wydajność i ochronę w każdych warunkach, by Twój Klient był w pełni zadowolony z wyboru naszych produktów. Konstruktorzy wykorzystali posiadaną wiedzą i doświadczenie do stworzenia doskonałych rozwiązań dla rolnictwa. Praktyka i doświadczenie stawiają nas w pozycji eksperta w dziedzinie opakowań. Korzystając z tych zasobów oraz z nowoczesnego parku maszynowego realizujemy nawet najśmielsze wizje. Nieustannie rozwijamy możliwości i wydajność.

  Siatka do owijania bel przynosi konkretne korzyści

  Siatka do owijania bel przynosi konkretne korzyści

  W transporcie ogromne znaczenie ma regularny kształt i równa powierzchnia balotów. Tradycyjny sznurek nie daje takiego efektu. Dlatego warto zastąpić klasyczne sposoby nowoczesnymi rozwiązaniami. Siatka do owijania bel gwarantuje regularny, zaokrąglony kształt. Dodatkowo powierzchnia na całej długości balotu jest wyrównana i gładka. Tak przygotowane baloty są znacznie lepiej zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wchłaniają znacznie mniejsze ilości wilgoci i nie tracą na jakości. Używanie siatki to także oszczędność czasu pracy i energii. Sianokiszonka, lucerna lub słoma mogą być owijane mniejszą ilość razy.

  Proekologiczne rozwiązania w produkcji – Siatka EFFI-BALE™

  Proekologiczne rozwiązania w produkcji – Siatka EFFI-BALE™

  Dzięki optymalizacji procesów produkcji oszczędzamy czas i energię. Działania na dużą skalę potęgują osiąganie korzyści. Realizację projektów opieramy na strategii proekologicznej. Rozwiązania dla rolnictwa, takie jak siatka EFFI-BALE™ są produkowane z certyfikowanych materiałów. Ograniczamy zużycie surowców, co stawia nas w pozycji producenta wspierającego środowisko naturalne. Wszystkie opakowania nadają się w 100 proc. do recyklingu. Odzyskiwanie surowców sprzyja ochronie ekosystemu.

  Dla Twoich produktów

  Najwyższej jakości opakowania dla branży
  przemysłowej i spożywczej.

  Sprawdź naszą ofertę opakowań