Szybki kontakt


  Profesjonalne opakowania do warzyw FRIENDLY PACK™

  Doświadczeni eksperci wsłuchują się w potrzeby Partnerów. Dzięki profesjonalizmowi i szerokiej wiedzy naszych specjalistów oczekiwania zmieniają się w kreatywne, nowoczesne rozwiązania. W środowisku współpracy i wzajemnego zrozumienia powstają satysfakcjonujące idee. Liderzy w branży dążą do perfekcji. Wydajny i innowacyjny park maszynowy, wyposażony w najnowsze technologie pozwala na realizację doskonałych projektów. Inwestujemy w proekologiczne rozwiązania i nie boimy się wyzwań, tworząc zrównoważone opakowania do recyklingu. Wszystkie wyroby przez nas produkowane w 100% podlegają recyklingowi. Wybierz świadomie, podejmuj działania, które pozwolą na sukces w dążeniu do zrównoważonego rozwoju.

  Kreujemy jutro, dzisiaj!

  Opakowania do recyklingu – odchudzony NOVO-PACK™

  Opakowania do recyklingu – odchudzony NOVO-PACK™

  Jesteśmy odpowiedzialnym producentem, dlatego opracowaliśmy opakowanie o zmniejszonej ilości plastiku, przy zachowaniu najwyższej jakości. Nasz odchudzony NOVO-PACK™ jest lżejszy nawet o 40% w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Już dzisiaj zacznij myśleć o przyszłości swojej i kolejnych pokoleń. W ekologii chodzi o coś więcej. Warto mieć na względzie, że tak naprawdę pożyczamy planetę od naszych dzieci. Ta perspektywa sprawia, że podejście do dbania o naturę zmienia się diametralnie i wpływa na wszystkie nasze codzienne działania i wybory.

   

  Opakowania do recyklingu zgodne z zasadą 3R

  Opakowania do recyklingu zgodne z zasadą 3R

  W naszej pracy kierujemy się regułami, które korzystnie wpływają na naszą przyszłość. 3R to prosta zasada świadomego podejścia do surowców i energii. Dbamy o przyrodę i zasoby naturalne. W celu zmniejszenia produkcji odpadów wystarczy praktykować zasadę 3R, która oznacza: redukcję ilości odpadów (reduce), ponowne ich użycie (reuse) i przetwarzanie surowców (recycle). Wspólnie zadbajmy o środowisko.

  Nowoczesne i praktyczne opakowania do ziemniaków

  Nowoczesne i praktyczne opakowania do ziemniaków

  Opakowanie jest wynikiem współpracy partnerskiej. Oczekiwania klientów i potrzeba wyeksponowania towaru na półce stwarzają warunki do kreowania nowoczesnych rozwiązań. Tak powstały opakowania do ziemniaków, cebuli oraz owoców, dające możliwość doskonałej komunikacji z konsumentem. Duża powierzchnia marketingowa niesie precyzyjne treści o właściwościach produktu. Bezpośrednia ekspozycja pozwala na zaprezentowanie świeżości i najwyższej jakości. Profesjonalne opakowania do warzyw zwyciężają w przestrzeni handlowej. Wygląd oraz funkcjonalność są nagradzana przez Klientów. Chętnie sięgają po opakowanie, które jest lekkie, nowoczesne i doskonale pokazuje cechy produktu.

  Profesjonalne opakowania do warzyw i owoców

  Profesjonalne opakowania do warzyw i owoców

  Projektujemy opakowania szyte na miarę. Staramy się sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Łączymy funkcję opakowania z potrzebą komunikacji marketingowej. Dzięki właściwemu sposobowi opakowania produkt korzystanie wyróżnia się na półce. Zaprojektowane przez nas opakowania do ziemniaków, cebuli oraz owoców są doskonałym przykładem strategicznego podejścia do kwestii opakowań. Ważne jest doskonałe wyeksponowanie cech produktu i komunikat marketingowy. Innowacyjne pomysły w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym dają nam i naszym Partnerom sukces w sprzedaży!

  Dla Twoich produktów

  Najwyższej jakości opakowania dla branży
  przemysłowej i spożywczej.

  Sprawdź naszą ofertę opakowań