Szybki kontakt

worki raszlowe na roli

Polski producent worków raszlowych na roli

Ta pozornie prosta plecionka wymaga od nas dużego zaangażowania. Tysiące kolorowych nici, wiele splotów i serce do pracy – to wszystko by powstał worek raszlowy dopasowany do Twoich produktów. Nowoczesny park maszynowy i wykorzystywana technologia pozwalają na pełną kontrolę procesu produkcyjnego. Dzięki temu gwarantujemy o właściwej ilości nawiniętych worków na roli. Wiedza i doświadczenie naszych technologów pozwalają nam podejmować wyzwania i wychodzić naprzeciw wymagającym oczekiwaniom. Wykreuj z nami coś wyjątkowego.

Tradycyjne opakowanie powstające dzięki nowoczesnej technologii.

granulat, worki raszlowe, produkcja, producent

Zapewniamy, iż granulat użyty do produkcji naszych worków jest w pełni bezpieczny w kontakcie z żywnością. Potwierdzają to przeprowadzone badania. Dzięki zastosowaniu najlepszych surowców, gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów. Dbając o zdrowie swoich najbliższych wybierz worki raszlowe polskiego producenta. Kupuj świadomie.

W połączeniu z kolorową etykietą worki tworzą atrakcyjne opakowanie. Dzięki zastosowaniu najlepszych surowców do produkcji, zapewniamy wysoką jakość wyrobu i bezpieczeństwo opakowania dla produktów spożywczych.

Dla Twoich produktów

Najwyższej jakości opakowania dla branży
przemysłowej i spożywczej.

Sprawdź naszą ofertę opakowań