Szybki kontakt


  worki raszlowe na roli, producent worków raszlowych na roli, polski producent worków raszlowych, worek raszlowy, worki raszlowe, maszyna dziewiarska, maszyny dziewiarskie, worek na ziemniaki, worek na cebulę, worek na marchewkę, worek na pietruszkę, produkt polski, worek na seler, siatka na roli, bordowy worek raszlowy, czerwony worek raszlowy, żółty worek raszlowy, niechiński worek, nie chiński worek

  Polski producent worków raszlowych na roli

  Nowoczesny park maszynowy i wykorzystywana technologia umożliwiają pełną kontrolę procesu produkcyjnego, a także gwarantują właściwą ilość nawiniętych worków raszlowych na roli. Wiedza oraz doświadczenie naszych technologów pozwalają podejmować wyzwania i wychodzić naprzeciw wymagającym oczekiwaniom. Wykreuj z nami coś wyjątkowego.

  Tradycyjne opakowanie powstające dzięki nowoczesnej technologii

  Worki raszlowe na roli z bezpiecznego dla żywności granulatu

  Worki raszlowe na roli z bezpiecznego dla żywności granulatu

  Granulat użyty do produkcji naszych worków jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. Potwierdzają to przeprowadzone badania i uzyskane certyfikaty. Dzięki zastosowaniu najlepszych surowców gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów. Dbając o zdrowie swoich najbliższych, wybierz worki raszlowe polskiego producenta. Wszystkie wyroby są w 100 proc. ekologiczne i można je poddać recyklingowi. Tak powstają surowce wtórne do ponownego przetwarzania. Jako odpowiedzialny producent worków raszlowych działamy w duchu proekologicznym, w trosce o środowisko naturalne i przyszłość.

   

  Kolorowe i wytrzymałe worki raszlowe do warzyw i owoców

  Kolorowe i wytrzymałe worki raszlowe do warzyw i owoców

  Wytrzymałe i praktyczne worki raszlowe idealnie nadają się do świeżych owoców i warzyw. Mogą być łączone z taśmami lub banderolami do opakowań. Owoce i warzywa w workach są doskonale chronione podczas przewożenia. Po dostarczeniu do sklepu towar można wyłożyć na półki i jest znakomicie wyeksponowany. Dzięki odpowiednio przewiewnej siatce produkty pozostają długo świeże i nie tracą swoich właściwości. Worki raszlowe na roli to doskonały wybór dla producentów owoców i warzyw.

   

  Wytrzymałe worki raszlowe do ziemniaków

  Wytrzymałe worki raszlowe do ziemniaków

  Nowoczesna linia produkcyjna pozwala na wydajne i szybkie wdrażanie produktów. Wybierając surowiec spełniający wszystkie wymagane normy, jesteśmy gotowi oferować najwyższą jakość produktów. Dzięki technologii i zaangażowaniu doświadczonego zespołu powstają worki raszlowe na roli – doskonałe opakowanie do ziemniaków, cebuli czy buraków. Idealnym dopełnieniem tego opakowania będzie taśma lub banderola, która spełnia funkcję marketingową i informacyjną. Połączenie siatkowego worka i banderoli to idealna opcja dla dystrybutorów płodów rolnych.

  Dlaczego warto wybrać worki raszlowe od polskiego producenta?

  Dlaczego warto wybrać worki raszlowe od polskiego producenta?

  Budowanie relacji i zrozumienie potrzeb Partnerów jest dla nas bardzo ważne. Powiedz, co chcesz zapakować, a nasi eksperci doradzą najlepsze rozwiązanie. W odpowiedzi na oczekiwania Klientów stworzyliśmy wytrzymałe worki raszlowe. Zawsze służmy pomocą w doborze odpowiedniego opakowania. Wskazujemy najkorzystniejsze rozwiązania, skrojone na miarę. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy się dzielić wartościową wiedzą zdobytą w praktyce. Naszym priorytetem jest wspólne osiągnięcie sukcesu.

   

  Interesują Cię produkty Famag?

  Zadaj nam dowolne pytanie.
  Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z naszym doradcą.

  Wyślij