Szybki kontakt


  Doskonała izolacja w domu to wysokiej jakości folia podłogowa

  Najwyższej jakości folia stosowana do ogrzewania podłogowego zapewnia idealną temperaturę w każdym domu. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii i wiedzy naszych ekspertów stworzyliśmy produkt podnoszący wydajność instalacji grzewczej. Folia do izolacji podłogi powstała dzięki bogatemu doświadczeniu technologów. Korzystając z szerokiej wiedzy materiałowej, kreują oni idealne rozwiązania dla budownictwa. Jest to możliwe dzięki wsparciu nowoczesnego parku maszynowego. Stosowane rozwiązania technologiczne pozwalają nam tworzyć bez żadnych ograniczeń. Dostarczamy produkty doskonałej jakości.

  Tworzymy ciepłą atmosferę

  Folia podłogowa zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła

  Folia podłogowa zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła

  Dlaczego warto wybrać do domu ogrzewanie podłogowe i wykorzystać podkład, jakim jest folia podłogowa? Folia zapewnia optymalny czas reakcji ogrzewania podłogowego i równomiernie oddaje ciepło do wnętrza domu. Ułatwia również montaż systemu grzewczego. Nasza folia to gwarancja kompleksowego zaopatrzenia domu w ciepło. Równomierne grzanie sprawia, że w domu jest stała temperatura. Pozwala to w pełni kontrolować system ogrzewania i w miarę potrzeby ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Daje to możliwość uzyskania oszczędności środków wydawanych za energię. Równomiernie rozprowadzone ciepło, dzięki takiemu rozwiązaniu jak folia podłogowa, daje poczucie komfortu mieszkańcom domu.

  Folia do izolacji podłogi zapobiega stratom ciepła

  Folia do izolacji podłogi zapobiega stratom ciepła

  Producent folii podłogowej oferuje wysokiej jakości folie do izolacji podstawy domu. Folia podłogowa to gwarancja dobrze zaizolowanego domu od strony gruntu, na którym jest posadowiony. Skutecznie chroni konstrukcję przed zawilgoceniem. Zapobiega także stratom ciepła w budynku. Dobra izolacja jest podstawą energooszczędnego domu. Inwestycja na długie lata wymaga starannego wyboru. Racjonalne argumenty są w tym przypadku najważniejsze. Warto zdecydować się na produkty od znanego producenta. Doświadczeni eksperci oraz nowoczesny park maszynowy są gwarancją produkcji wyrobów wysokiej jakości. Folia do izolacji podłogi powinna być niezawodna i nie tracić swoich właściwości przez cały czas eksploatacji. Sięganie po wyroby uznane na rynku pozwoli inwestorom osiągnąć pewność i bezpieczeństwo. Bez narażania się na kosztowne prace remontowe. Wybieramy sprawdzone i proekologiczne rozwiązania. Zaufało nam wielu klientów.

  Folia do izolacji podłogi w 100% recykling

  Folia do izolacji podłogi w 100% recykling

  Dbanie o środowisko naturalne to nasz wspólny interes. Kierując się tym wyzwaniem, producent folii podłogowej, opracował nowoczesny proces technologiczny, Jest on zgodny z proekologicznymi wymaganiami. Folia podłogowa jest ekologiczna i w 100 proc. nadaje się do recyklingu. Zrównoważone podejście do produkcji wyrobów z granulatu przynosi długofalowe korzyści. Możliwość odzyskiwania surowców wtórnych dale szansę na produkcję mniejszej ilości odpadów. Warto korzystać z proekologicznych rozwiązań. Jest to najlepsza inwestycja na przyszłość.

  Interesują Cię produkty Famag?

  Zadaj nam dowolne pytanie.
  Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z naszym doradcą.

  Wyślij